O nás


...keď srdce našepká, kvet rozpovie


Profil
Sme rodinná, neustále sa rozvíjajúca firma, ktorú som v roku 1998 otvorila za účelom poskytovania chýbajúcich služieb pre obyvateľov našej obce Trenčianske Stankovce. Vďaka flexibilite, ústretovosti voči stúpajúcim nárokom a požiadavkám zákazníkov, tlaku konkurencií a prístupnosti novým trendom dnes pracujeme zo širokým okruhom stálych zákazníkov i novou  pribúdajúcou klientelou z okolia Trenčína. I vzhľadom k tomu sa snažíme neustále si rozširovať  svoje vedomosti v oblastiach FLORISTIKY(viazanie kytíc, svadobné kytice, svadobná výzdoba, sezónne aranžovanie,...) , OVOCINÁRSTVA (predaj ovocných stromov, starostlivosť, ošetrovanie, boj proti chorobám a škodcom), OKRASNÉHO ZÁHRADNÍCTVA (projekcia, realizácie, závlahy, údržby, trávniky, jazierka).  Pracovná náplň každého z nás je zároveň našim koníčkom a tým sa z nej tešíme. 


 

KONIEC ŠKOLSKÉHO ROKA

ŠTVRTOK OTVOR. DO 18:00 hod.

PIATOK OTVORENÉ OD 6:30 hod.
Pracovná doba:
Pondelok   08:00 - 17:00
Utorok   08:00 - 17:00
Streda   08:00 - 17:00
Štvrtok   08:00 - 17:00
Piatok   08:00 - 17:00
Sobota   07:30 - 12:00
Nedeľa   zatvorené
     
Sviatky individuálna pracovná doba,
informujeme vopred.
Donáška kytíc, kvetov: Trenčianske Stankovce, Trenčianska Turná, Mníchová Lehota, Opatovce, Veľké Bierovce, Trenčín, Soblahov, Chocholná-Velčice, Drietoma, Beckov, Krivosúd-Bodovka, Selec. 
Rozvoz kytíc ZDARMA - Trenčianske Stankovce

Trenčianska Turná, Veľké Bierovce, Opatovce - 5 €

Okolie - do 10 km - 8 €

Min.hodnota kytice 35 €

 

Každý kvietok, i to najmenšie stebielko vyjadruje istý druh emócie a vyžaruje určitú energiu. Pri mojej práci sa snažím vcítiť do emócie, ktorú chce človek darovanou kyticou v danom momente vyjadriť ( smútok, bolesť, radosť, úctu, vďaku, nehu, túžbu...). Práve na toto, myslím si, Pán Boh kvietky stvoril a môžeme tak  i prostredníctvom nich prenášať aj kúsok Jeho lásky ďalej jeden k druhému a aspoň na okamih robiť svet krajším.

SOŇA TANÁČOVÁ