Kytice pre družičky

V minulosti bola zaužívaná jedna kytička pre tzv. prvú družičku a perko pre prvého družbu. No ak zvažujete pozvať si na svadbu kamarátky či slobodné príbuzné a chcete im urobiť radosť  a Vašej svadbe dať akýsi ,,punc dokonalosti,, , obdarujte ich šikovnými kytičkami, či pôsobivými kvetinovými náramkami od Kvety Soňa. Zaručujem Vám, že s týmito babami nafotíte  tie najkrajšie fotozábery do svojho svadobného archívu, na ktorých sa i po rokoch dokážete zasmiať a spoločne pri vínku nostalgicky zaspomínať.
Ak máte medzi pozvanými hosťami malé deti, rovnako ich poctite perkom a kytičkou – možno podobnou tej Vašej, tá hrdosť a zodpovednosť v ich očkách keď Vás budú sprevádzať k oltáru je neopísateľná.
Perko pre ženícha vychádza a je súčasťou Vašej kytice, no farebne sa musí prispôsobiť motýliku alebo viazanke.  Pri zhotovovaní perka nie je zanedbateľné  trošku prihliadnuť   k  postave Vášho snúbenca.
Perká pre svadobných hostí sa zhotovujú väčšinou rovnaké pre všetkých hostí. Výnimkou je perko pre starejšieho aby bol zviditeľnený, pretože je čestným a dôležitým hosťom na Vašej svadbe.
Perká pre otcov nevesty a ženícha, rovnako ako kytice vďaky Vašim drahým mamkám, môžu byť spolu s uronenou slzičkou a vrúcnym objatím, tým najnežnejším prejavom úcty a vďaky od ich detí.